POZNAJ NAS

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się szeroko pojętymi finansami

Z przyjemnością pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes

Nasze podejście

W naszej pracy stawiamy na kompleksowość. Nasze usługi to nie tylko księgowość, kadry i płace, to także doradztwo podatkowe, finansowe, prawne, strategiczne. W relacjach z naszymi klientami, stawiamy na partnerstwo i utrzymywanie dobrych i długofalowych relacji.

Jak pracujemy

W swojej pracy łączymy dobre korporacyjne praktyki  z wysoką jakością usług. Rzetelność i profesjonalizm to nie obietnica, dla nas to zasada.

Nasze wartości

którymi się kierujemy

Z

Najwyższa jakość usług

Wiemy, że od jakości naszej pracy zależy wiele aspektów biznesu naszych Klientów, dlatego do każdego realizowanego przez nas projektu podchodzimy z należytą starannością i zaangażowaniem.

Z

Wzajemny szacunek

Szacunek jest podstawą do budowania dobrych relacji z drugim człowiekiem, dlatego w naszej firmie, zarówno w zespole jak i we współpracy z Klientem darzymy się szacunkiem. 

Z

Etyka biznesu

Etyka zawodowa wyznacza dla nas granice, w obrębie których możemy się poruszać. Dlatego zawsze działamy według etycznych wartości i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Z

Ekologiczna odpowiedzialność biznesu

Zarządzamy naszym przedsiębiorstwem w sposób świadomy i zrównoważony. Wierzymy, że nawet drobne działania każdej firmy przyniosą pozytywny wpływ na nasze środowisko.

lat na rynku

osób w zespole

zadowolonych Klientów

Nasza historia

Historia IFServices rozpoczęła się w 2013 roku od współpracy z kilkoma polskimi podmiotami. W kolejnym roku dołączyli zarówno klienci z Polski jak i zagranicy. Wraz z rozwojem w  obszarach restrukturyzacji i pozyskiwania finansowania, Spółka powiększyła zespół pracowników, do których dołączyli między innymi specjaliści z dziedziny rozliczania Funduszy Unijnych. W roku 2020 firma przeniosła swoją siedzibę do nowego biura. Aktualna siedziba firmy mieści się przy ul. Włodarzewskiej, przy parku Szczęśliwickim, gdzie udało się stworzyć przyjazne i nowoczesne miejsce pracy. Obecnie nad sprawami naszych klientów czuwa zespól ponad 20 osób.

Po latach doświadczeń pracy w finansach wielu firm, polskich i zagranicznych, średnich i dużych korporacji, w mojej głowie zrodziła się myśl stworzenia własnej firmy opartej na ludziach i zbudowanej według dobrych zasad etycznych. Na rynku usług księgowych, kadrowo-płacowych i doradczych dostrzegałam lukę pomiędzy wielkimi kancelariami o dużym potencjale, których usługi pochłaniały budżety dużych korporacji, a małymi biurami księgowymi, działającymi w ograniczonym zakresie, z których usług korzystały mniejsze firmy. Wiedziałam, że potencjał usług dużych kancelarii można w znacznym stopniu zaoferować średnim i małym przedsiębiorcom tworząc niedużą, kompetentną i efektywną kosztowo kancelarię, otwierając przed nimi nowe możliwości rozwoju ich biznesu. Ta myśl stała się misją założonej przeze mnie firmy.

.

Jolanta Jurczewska

Prezes, założyciel IFServices

Poznaj nasz Zespół

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. W IFServices kształtujemy naszą przyszłość stawiając na stały rozwój pracowników poprzez regularne szkolenia, konferencje, webinaria oraz uczestnictwo w ciekawych projektach z uznanymi partnerami. Wiemy, że nowe doświadczenia budują potencjał pracowników, który przekłada się na jakość pracy dla Klientów. Dbamy o dobrą atmosferę zarówno w zespołach jak i w kontaktach z naszymi Klientami. Nieduży zespół i dobra organizacja zapewniają efektywność w działaniu.

Nasi liderzy i eksperci

Jolanta Jurczewska

Prezes Zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarach zarządzania grupą kapitałową, restrukturyzacji finansów, pozyskiwania finansowania dla dużych projektów i przedsięwzięć biznesowych oraz tworzenia modeli finansowych i analizy ekonomicznej. Ekspert w tworzeniu struktur finansowych, systemów kontroli wewnętrznej oraz wdrażania złożonych systemów kadrowo-płacowych  oraz finansowo-księgowych, w  organizacji przedsiębiorstw, prawa podatkowego, prawa pracy  rachunkowości.

Paulina Chorostowska

Menadżer Zespołu Księgowego

Menadżer, nadzoruje zespoły sporządzające jednostkowe sprawozdania finansowe. Posiada doświadczenie zawodowe w prowadzeniu księgowości firm o zróżnicowanym profilu działalności, formie rozliczeń i opodatkowania, również zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej. Ekspert w zakresie zasad rozliczania projektów unijnych.